Szanowni Państwo,

Jesteśmy firmą ogólnobudowlaną. Działamy na rynku od 2008 roku. Od tego czasu staramy się konsekwentnie kształtować wizerunek firmy, jako partnera solidnego i godnego zaufania. Przewodni profil naszej działalności to budowa ogrodzeń z cegły klinkierowej jak również fundamentów pod przęsła metalowe, drewniane na konstrukcji stalowej czy też pod siatkę ogrodzeniową oraz prace brukarskie w każdym zakresie. W ostatnim czasie poszerzyliśmy ofertę o usługi wodnokanalizacyjne oraz prace ziemne polegające min na niwelacji terenu, wykopach fundamentowych i szerokoprzestrzennych.

Inter – Stach korzysta z materiałów budowlanych renomowanych firm, mających ugruntowaną pozycję na naszym rynku. Asortyment wysokiej klasy produktów, zapewnia naszym klientom gwarancję i jakość oferowanych usług.

Głównym celem naszej działalności jest zadowolenie klienta, dlatego każdorazowo dostosowujemy się do jego potrzeb. Współpracujemy z architektami z okolic Krakowa co pozwala nam świadczyć usługi indywidualnie dla każdego klienta w oparciu o profil zlecenia.

 

Partnerzy

  • Portal ciężki sprzęt
  • HAŁDA - ziemia, gruz, piasek, kruszywa